„Ekonom” nagrodzony w programie: Inspirator Kariery 2024

„Ekonom” nagrodzony w programie: Inspirator Kariery 2024

16 maja 2024 r. w Krakowie odbyła się konferencja zorganizowana przez Instytut Pracy
i Kariery oraz gala wręczenia nagród: Inspirator Kariery 2024.

Ideą tego programu jest propagowanie dobrych praktyk edukacyjnych, samorządowych oraz biznesowych w obszarze kształcenia zawodowego. Cel konkursu to wybór i promowanie podmiotów funkcjonujących w środowisku szkolnym, samorządowym lub biznesowym, podejmujących inicjatywy na rzecz podniesienia jakości kształcenia zawodowego oraz formowania preorientacji i orientacji zawodowej.

 Naszej szkole przyznano nagrodę  w kategorii Edukacja , szczególnie za realizowanie projektu Erasmus + oraz wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu, będący kontynuacją europejskich programów edukacyjnych realizowanych od 1998 roku. Jego celem jest wspieranie uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców i wolontariuszy
w prowadzeniu międzynarodowych projektów służących podnoszeniu kompetencji. Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej bierze w nim udział od trzech lat. Do tej pory, nasi uczniowie mieli okazję doskonalić umiejętności językowe i zawodowe, wyjeżdżając do Włoch i Grecji.

Ogromnie się cieszymy i dziękujemy za to wyróżnienie. 

Skip to content