Wypoczynek dla grup zorganizowanych – oferta internatu

https://prezi.com/p/p1lm2j18kgsx/internat-ekonom/

 

Zapraszamy na wypoczynek grupy zorganizowane dzieci i młodzieży!

            Internat prowadzi działalność sezonową, udostępniając bazę noclegową dla gości oraz grup zorganizowanych, typu kolonie czy obozy sportowe. Lokalizacja budynku naszego internatu to doskonałe i bezpieczne miejsce do organizowania  wypoczynku dla dzieci i młodzieży w Limanowej , mieszczącej się w sercu Beskidu Wyspowego.

            Nasz internat posiada 87 miejsc noclegowych, na każdym z dwóch pięter znajdują się pokoje dwuosobowe i trzyosobowe z łazienkami o wysokim standardzie. Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany.

            Znamy potrzeby naszych gości i wiemy, że konieczny jest dobrze zaplanowany teren wokół ośrodka, dlatego zapewniamy  naszym gościom:

  • parkingi dla autokarów i samochodów osobowych,
  • nowoczesne boisko sportowe,
  • pełnowymiarową halę widowiskowo–sportową  (organizowane są tutaj zawody sportowe o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym),
  • świetlicę z TV,
  • dostęp do WiFi,
  • miejsce na ognisko.

            Warto też wspomnieć o  położonym w pobliżu nowoczesnym  parku miejskim z dwoma strefami rekreacyjno-sportowymi. Pierwsza to strefa rekreacji wodnej, dostosowanej do wszystkich grup wiekowych, z wodnym  placem zabaw, brodzikiem dla dzieci, boiskiem do siatkówki plażowej z trybunami. Wyposażona jest  w  czternaście  elementów sportowo-zabawowych, m.in. huśtawkę sprężynową, trampolinę, karuzele, bloki wspinaczkowe, hamak, zjazd linowy, urządzenia treningowe, mini golf.

            Druga strefa rekreacji to idealne miejsce dla miłośników  aktywnego spędzania  czasu, – pumptrack, dwie siłownie zewnętrzne, plac zabaw, stoły do gry w tenisa i do gier planszowych, zespół trampolin, ścieżka zdrowia, ścieżka z tarasami widokowymi.

            Niedaleko naszego internatu znajduje się kino „Klaps” z dwiema salami projekcyjnymi oraz kryta pływalnia z licznymi atrakcjami, tj. jacuzzi, zjeżdżalnią wodną, kręgielnią oraz sauną.

            Limanowa i jej okolice mają doskonałe warunki klimatyczne, co stwarza wymarzone warunki do wypoczynku i turystyki, szczególnie pieszej, w otoczeniu pięknego krajobrazu, oznakowane szlaki górskie zachęcają do wędrówek górskich.

            Uroku miastu dodają:  piękny rynek, Bazylika M. B. Bolesnej, dwór Marsów – siedziba Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej,  Krzyż Jubileuszowy na Miejskiej Górze.

Będąc w Małopolsce, warto również odwiedzić miasta,  takie jak:
-Wieliczka,                            
-Kraków,
-Szczawnica.

Cennik wynajmu na rok 2023:

Wynajem hali sportowej( 1h )– 120,00 zł netto + 23% vat

Wynajem internatu 1os. /doba – 50 zł  netto + 8% vat

 Istnieje możliwość negocjacji ceny, jeżeli chodzi o wynajem hali sportowej.

Wyżywienie – Możliwość zamówienia wyżywienia od prywatnego przedsiębiorcy. Indywidualny kontakt z p. Zdzisławem Puchem „JACKÓWKA” – tel. 600 988 761 .

Skip to content