Konkursy

Najnowsze wiadomości dotyczące konkursów

Zrób zdjęcia i przynieś do biblioteki!

Uwaga konkurs biblioteczny! Zrób zdjęcia i przynieś do biblioteki.  Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału  w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Zachęcamy Was do […]

Czytanie inspiruje…

Na przełomie kwietnia i maja poloniści ogłosili szkolny konkurs na projekt okładki ulubionej książki i jej recenzję. Celem konkursu było rozwijanie pasji uczniów, którzy nie tylko lubią czytać, ale też […]

Gala Powiatowego Konkursu “Śladami Matematyków”

8 czerwca w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej odbyła się VIII Gala podsumowująca kolejną edycję Powiatowego Konkursu Matematycznego Śladami Matematyków dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, który w […]

“Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”

Kolejny raz młodzież Zespołu Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej brała udział w konkursie Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Limanowej.  Celem konkursu […]

“Malowane Pieśni” – I nagroda dla uczennicy kl. II b1

W ramach współpracy z  zaprzyjaźnionymi Powiatami Limanowskim i Koszalińskim został ogłoszony konkurs plastyczny, skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w/w powiatów. Celem konkursu było upamiętnienie obchodów 100-lecia Odzyskania […]

Śladami matematyków

11 maja 2018 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego miała miejsce VIII edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego „Śladami matematyków” dla szkół ponadgimnazjalnych, który w tym roku poświęcony był […]

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

10 kwietnia 2018 roku w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu odbyły się eliminacje rejonowe do 63 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W jury tego prestiżowego turnieju zasiedli, jak zawsze, […]

Konkurs o Życiu i Duchowości św. Stanisława Kostki

 Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej  oraz Parafia p. w. św. Stanisława Kostki w Limanowej Sowlinach zapraszają uczniów do udziału w konkursie szkolnym o życiu i duchowości św. Stanisława Kostki pod […]

Konkurs Wiedzy Biblijnej

Dnia 18 kwietnia 2018 r. odbył się w Tarnowie diecezjalny etap XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowanego pod patronatem  Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka Prymasa Polski oraz Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego […]

Laureaci Olimpiady Budowlanej z indeksami!

W dniach 12-14  kwietnia 2018 r. w Zielonej Górze odbył się finał XXXI OLIMPIADY  WIEDZY  I  UMIEJĘTNOŚCI  BUDOWLANYCH .  Technikum  Budowlane  w Zespole Szkół  Nr 1 w Limanowej reprezentowało 2 […]