Konkursy

Najnowsze wiadomości dotyczące konkursów

Konkursy z okazji rocznicy święta Niepodległości Polski

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Ogólnoszkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej “Śpiewajmy Niepodległej”, który został zorganizowany z okazji uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Finał konkursu odbył się w naszej szkole  5 listopada 2018 […]

26 Mistrzostwa Szachowe Powiatu Limanowskiego

9 listopada w naszej szkole odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Brały w nich udział reprezentacje 6 szkół. Nasza reprezentacja w składzie: Magdalena Bubula (4b1), Szymon Matras […]

Sukces naszej uczennicy w konkursie gastronomicznym

26 października Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Województwa Małopolskiego w Krakowie ogłosił wyniki konkursu „Mam zawód. Mam fantazję – zakąski bankietowe”. Konkurs, w którym uczestniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, odbył się […]

Mam zawód. Mam fantazję – zakąski bankietowe

23 października 2018 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie odbył się konkurs „Mam zawód. Mam fantazję – zakąski bankietowe”. Konkurs corocznie organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce […]

Jan Paweł II jako artysta

19 października 2018 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej odbyła się V edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego: „Jan Paweł II jako artysta”, którego organizatorem […]

Sukces naszych uczennic w konkursie plastycznym

W związku z jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 100-lecia poświęcenia kościoła Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej został zorganizowany konkurs plastyczno – literacko – fotograficzny Kościół pw. Matki Boskiej […]

Sukces naszej uczennicy w konkursie poetyckim

9 października w ramach spotkania autorskiego z Kazimierzem Burnatem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej zostały ogłoszone wyniki Międzynarodowego Konkursu Współczesnej Poezji Słowiańskiej organizowanego w Charkowie na Ukrainie.  Uczennica naszej […]

Zawodowy GPS – zaproszenie do udziału w konkursie

Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej zaprasza młodzież gimnazjalną klas trzecich oraz uczniów klas ósmych szkół podstawowych z terenu powiatu limanowskiego do udziału w kolejnej, IV już […]

Konkurs na portret patrona

W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy serdecznie zachęcić wszystkich uczniów do udziału w konkursie W stulecie odzyskania niepodległości – patronowi portret Format i technika […]

Sto pytań na sto lat

Uwaga! Ogłaszamy Wielki Szkolny Konkurs Historyczny pt. Sto pytań na sto lat Odbędzie się on 6 listopada. Udział w nim mogą wziąć uczniowie wszystkich klas. Prosimy o zgłaszanie się w […]