Konkursy

Najnowsze wiadomości dotyczące konkursów

Malowane Pieśni – I nagroda dla uczennicy kl. II B1

W ramach umowy współpracy z  zaprzyjaźnionymi Powiatami Limanowskim i Koszalińskim został ogłoszony konkurs plastyczny, skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w/w powiatów. Celem konkursu było upamiętnienie obchodów 100-lecia […]

Śladami matematyków

11 maja 2018 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego miała miejsce VIII edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego „Śladami matematyków” dla szkół ponadgimnazjalnych, który w tym roku poświęcony był […]

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

10 kwietnia 2018 roku w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu odbyły się eliminacje rejonowe do 63 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W jury tego prestiżowego turnieju zasiedli, jak zawsze, […]

Konkurs o Życiu i Duchowości św. Stanisława Kostki

 Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej  oraz Parafia p. w. św. Stanisława Kostki w Limanowej Sowlinach zapraszają uczniów do udziału w konkursie szkolnym o życiu i duchowości św. Stanisława Kostki pod […]

Konkurs Wiedzy Biblijnej

Dnia 18 kwietnia 2018 r. odbył się w Tarnowie diecezjalny etap XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowanego pod patronatem  Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka Prymasa Polski oraz Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego […]

Laureaci Olimpiady Budowlanej z indeksami!

W dniach 12-14  kwietnia 2018 r. w Zielonej Górze odbył się finał XXXI OLIMPIADY  WIEDZY  I  UMIEJĘTNOŚCI  BUDOWLANYCH .  Technikum  Budowlane  w Zespole Szkół  Nr 1 w Limanowej reprezentowało 2 […]

Najlepsi z najlepszych z niemieckiego!

21 marca  podczas Dnia Otwartego w Zespole Szkół Nr 1 wyłoniliśmy laureatów konkursu językowego „Deutsch ist einfach”. Przypominamy, że w drugim etapie konkursu wzięli udział najlepsi uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów […]

Śladami Matematyków

14 marca 2018r. w Zespole Szkół Nr 1 w Limanowej po raz kolejny odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny „Śladami Matematyków” dla uczniów klas III gimnazjum nad którym Honorowy Patronat objął […]

Kierunek – Jagiellonka! Indeksy na UJ!

 W marcu oraz kwietniu  odbyła się kolejna,  XXII edycja  Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Wzięło w niej udział  11 osób z naszej szkoły: Katarzyna Gorczowska, Anita Gros, Anna Mazur, […]

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 5 kwietnia 2018  w Remizie OSP w Pisarzowej odbył się  etap miejsko – gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczeń Hojnor Maciej z klasy IV T uzyskał awans do […]