Konkursy

Najnowsze wiadomości dotyczące konkursów

Sukces naszych uczennic w konkursie recytatorskim

19 czerwca 2024 roku w Centrum Kultury Podgórza Solvay miał miejsce finałowy etap konkursu recytatorskiego Romantycy, do którego zakwalifikowano dwie uczennice Zespołu Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. […]

Sukces zespołu Misja: Rozwój 2.0

Projekt Misja: Rozwój 2.0 osiągnął spektakularny sukces, kończąc swoje działania Wielkim Finałem, który odbył się 23 maja w Warszawie. Zespół projektowy otrzymał Srebrnego Wilka – nagrodę za najlepszy projekt społecznyw […]

Śladami Matematyków – wyniki konkursu

14 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej odbyła się uroczysta gala podsumowująca XI edycję Powiatowego Konkursu Matematycznego Śladami matematyków oraz rozdanie nagród w […]

Zawody strzeleckie

12 czerwca 2024 roku na strzelnicy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Limanowej odbył się finał Powiatowej Ligi Strzeleckiej w ramach Licealiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały drużyna dziewcząt i chłopców. […]

Etap Centralny Olimpiady:,,Buduj z Pasją”

W dniach 23 – 25.05.2024r. w Zespole Szkół Nr 2 w Stalowej Woli odbył się etap  centralny Olimpiady:,,Buduj z Pasją”.W finalowym etapie turnieju rywalizowało 17 dwuosobowych drużyn. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Kęska oraz Sławomir […]

Laureaci Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

W  dniach 24-25 maja 2024 roku na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie odbył się etap centralny  XLVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Turniej jest  jednym z najstarszych i najbardziej […]

Skip to content