Konkursy

Najnowsze wiadomości dotyczące konkursów

Lider Wiedzy Ekonomicznej

W dniu 16.03.2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs “Lider Wiedzy Ekonomicznej – Konkurs o Puchar Rektora PWSZ “. Temat tegorocznej edycji brzmiał: “Przedsiębiorczość i innowacje- kluczem do sukcesu […]

Konkurs polonistyczno – plastyczny

              Nauczyciele języka polskiego ogłaszają konkurs na projekt okładki ulubionej książki.               Projekt okładki wykonany w dowolnej technice (grafika komputerowa, kredki, farby, itp.) wraz z uzasadnieniem wyboru książki […]

Sukcesy w konkursie recytatorskim

Dnia 6 Marca 2018 roku w Limanowskim Domu Kultury odbyły się Eliminacje Powiatowe 63 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Zespół Szkół Nr1 1 reprezentowali: Joanna Augustyn klasa I p Dominika Zoń […]

Finałowa Gala Zawodowego GPS-u

W dniu 06 marca 2018 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej odbyła się Finałowa Gala III Powiatowego Konkursu „Zawodowy GPS”, podczas której nastąpiło wręczenie nagród […]

Rusza kolejna edycja Konkursu Prozdrowotnego

„Szlachetne zdrowie,  nikt się nie dowie,   jako smakujesz aż się popsujesz…” (J. Kochanowski) Konkurs Prozdrowotny „Zdrowie to Twój Skarb”  Rusza kolejna, XI edycja Konkursu „Zdrowie to Twój Skarb”. W tym roku   tematem […]

Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy

W dniu 01.XII 2017 / piątek/ w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej  odbył się I Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy  Szkół Ponadgimnazjalnych w której brała udział reprezentacja naszej szkoły  […]

Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS

Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS dla uczniów szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2017/2018 pod hasłem „Nie daj szansy AIDS” Honorowy Patronat: „Jan Puchała – Starosta Limanowski” Organizator konkursu:  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w […]

Nauczycielka i uczennica Mistrzyniami!

III Dyktando Limanowskie 15 listopada w zmaganiach z polską ortografią po raz trzeci wzięli udział mieszkańcy limanowszczyzny . W tegorocznym dyktandzie uczestniczyły 83 osoby. Autorami tekstu dyktanda byli profesorowie Akademii […]