Konkursy

Najnowsze wiadomości dotyczące konkursów

Konkurs na portret patrona

W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy serdecznie zachęcić wszystkich uczniów do udziału w konkursie W stulecie odzyskania niepodległości – patronowi portret Format i technika […]

Sto pytań na sto lat

Uwaga! Ogłaszamy Wielki Szkolny Konkurs Historyczny pt. Sto pytań na sto lat Odbędzie się on 6 listopada. Udział w nim mogą wziąć uczniowie wszystkich klas. Prosimy o zgłaszanie się w […]

Konkursy matematyczne

Szkolne grono matematyków zachęca do wzięcia udziału w ciekawych konkursach. Prezentujemy dwie wybrane propozycje: Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny – MATEMATYKA W OBIEKTYWIE  – uczestnicy za pośrednictwem strony internetowej rejestrują się i […]

Zrób zdjęcia i przynieś do biblioteki!

Uwaga konkurs biblioteczny! Zrób zdjęcia i przynieś do biblioteki.  Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału  w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Zachęcamy Was do […]

Czytanie inspiruje…

Na przełomie kwietnia i maja poloniści ogłosili szkolny konkurs na projekt okładki ulubionej książki i jej recenzję. Celem konkursu było rozwijanie pasji uczniów, którzy nie tylko lubią czytać, ale też […]

Gala Powiatowego Konkursu “Śladami Matematyków”

8 czerwca w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej odbyła się VIII Gala podsumowująca kolejną edycję Powiatowego Konkursu Matematycznego Śladami Matematyków dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, który w […]

“Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”

Kolejny raz młodzież Zespołu Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej brała udział w konkursie Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Limanowej.  Celem konkursu […]

“Malowane Pieśni” – I nagroda dla uczennicy kl. II b1

W ramach współpracy z  zaprzyjaźnionymi Powiatami Limanowskim i Koszalińskim został ogłoszony konkurs plastyczny, skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w/w powiatów. Celem konkursu było upamiętnienie obchodów 100-lecia Odzyskania […]

Śladami matematyków

11 maja 2018 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego miała miejsce VIII edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego „Śladami matematyków” dla szkół ponadgimnazjalnych, który w tym roku poświęcony był […]

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

10 kwietnia 2018 roku w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu odbyły się eliminacje rejonowe do 63 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W jury tego prestiżowego turnieju zasiedli, jak zawsze, […]

sm