Konkursy

Najnowsze wiadomości dotyczące konkursów

Konkurs na hymn szkoły

   Wpisz się w historię Ekonoma!    Zostań autorem hymnu naszej szkoły!                                  Regulamin konkursu […]

Konkurs Nikolaus & Santa Claus rozstrzygnięty

6 grudnia 2018 z okazji mikołajek odbył się w naszej szkole konkurs z j. angielskiego i niemieckiego o tematyce świątecznej z wykorzystaniem aplikacji Quizizz. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy z […]

Zawody pływackie

7 grudnia na Pływalni Limanowskiej odbyły się zawody pływackie o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w pływaniu indywidualnym i drużynowym. Naszą szkołę reprezentowało 12 dziewcząt oraz 10 chłopców. Reprezentacje rywalizowały ze szkołami […]

Konkurs językowy Nikolaus & Santa Claus

Z okazji zbliżających się mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy naszych uczniów do udziału w konkursie językowym Nikolaus & Santa Claus.  Zostanie on przeprowadzony w formie quizu z wykorzystaniem aplikacji […]

Konkursy z okazji rocznicy święta Niepodległości Polski

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Ogólnoszkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej “Śpiewajmy Niepodległej”, który został zorganizowany z okazji uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Finał konkursu odbył się w naszej szkole  5 listopada 2018 […]

26 Mistrzostwa Szachowe Powiatu Limanowskiego

9 listopada w naszej szkole odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Brały w nich udział reprezentacje 6 szkół. Nasza reprezentacja w składzie: Magdalena Bubula (4b1), Szymon Matras […]

Sukces naszej uczennicy w konkursie gastronomicznym

26 października Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Województwa Małopolskiego w Krakowie ogłosił wyniki konkursu „Mam zawód. Mam fantazję – zakąski bankietowe”. Konkurs, w którym uczestniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, odbył się […]

Mam zawód. Mam fantazję – zakąski bankietowe

23 października 2018 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie odbył się konkurs „Mam zawód. Mam fantazję – zakąski bankietowe”. Konkurs corocznie organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce […]

Jan Paweł II jako artysta

19 października 2018 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej odbyła się V edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego: „Jan Paweł II jako artysta”, którego organizatorem […]