Spotkanie z Dominikiem Dudkiem

Spotkanie z Dominikiem Dudkiem

26 stycznia 2024 roku mieliśmy przyjemność gościć wyjątkową osobę – naszego absolwenta oraz zwycięzcę 13. edycji The Voice of Poland – Dominika Dudka.

Pani Dyrektor Joanna Rudek bardzo ciepło powitała naszego gościa. Podczas spotkania mieliśmy okazję posłuchać opowieści i wspomnień profesora oświaty, publicysty oraz wieloletniego nauczyciela i opiekuna szkolnego zespołu Consonans – pana Leszka Mordarskiego oraz pani Jadwigi Sojki – naszej emerytowanej nauczycielki matematyki i byłej wychowawczyni Dominika.


Dominik opowiedział o sobie i swojej karierze, a także o barierach i problemach, z którymi się mierzył. Całość wydarzenia umilił występ uczniów z zespołu Consonans. Na zakończenie uczniowie zadawali mnóstwo pytań naszemu gościowi, mieli także okazję zrobić zdjęcia i poprosić o autograf.

Wydarzenie zainicjowały panie Elżbieta Kita oraz Alicja Hałapa, a poprowadzili je Błażej Sikoń i Karolina Cynar. Na to spotkanie zaproszeni zostali uczniowie ośmiu klas, które miały najwyższą frekwencję w szkole.

Bardzo dziękujemy Dominikowi za przyjęcie zaproszenia i miłe spotkanie, a także każdej osobie, która przyczyniła się do realizacji tego przedsięwzięcia. Życzymy Ci, Dominiku, wszystkiego dobrego i wielu sukcesów. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie w naszej szkole.

Skip to content