Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej ,,Złotą Szkołą NBP’’ III edycji 2022/2023

Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej ,,Złotą Szkołą NBP’’ III edycji 2022/2023

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza szkoła zdobyła tytuł: ,,ZŁOTEJ SZKOŁY NBP”!

Jest to  wielkie wyróżnienie, z przyznania którego jesteśmy szczególnie dumni. Ponadto, nasi uczniowie z klas 1b1p oraz 2bp wywalczyli 3 miejsce i nagrodę w wysokości 6 000 zł w kategorii: NAJLEPIEJ ZREALIZOWANE ZADANIE- DEBATA UCZNIOWSKA.

W dniu 30 maja 2023 roku w Warszawie odbyła się uroczysta Gala  Finałowa oraz rozdanie nagród tegorocznej edycji turnieju. Z ramienia naszej szkoły uczestniczył w niej przedstawiciel Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej: Mateusz Wielowski- uczeń klasy 2bp wraz z Opiekunem.

Warto dodać, że w projekcie brało udział ponad 400 szkół z całej Polski, z czego 26, w tym nasza szkoła otrzymało tytuł: LAUREATA.

Czujemy wielką radość i satysfakcję, że zauważono i doceniono nasze kilkumiesięczne starania w realizacji poszczególnych zadań, a także dumę, że mamy tak zaangażowanych i chętnych do poszerzania wiedzy ekonomicznej uczniów. BRAWA DLA WAS, KOCHANI .

Skip to content