Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Spotkanie z przedstawicielami firmy Muniak – absolwentami naszej Szkoły

Spotkanie z przedstawicielami firmy Muniak – absolwentami naszej Szkoły

20 maja 2022 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Nr 1 imienia Józefa Piłsudskiego w Limanowej odbyło się spotkanie w ramach współpracy z przedstawicielami firmy budowlanej Muniak pt.: O prefabrykatach inaczej.
Spotkanie otworzyła pani Katarzyna Kiełbasa. Firmę Muniak reprezentowali natomiast pan Daniel Ślazyk i pan Jacek Mamak. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 2Tp, 3T1p, 3T1, 3T2  technikum budowlanego wraz z nauczycielami.
Pan Daniel Ślazyk w bardzo interesujący sposób przedstawił zebranym nowe technologie i rozwiązania dotyczące prefabrykatów. Przedstawiciele firmy realizującej inwestycje w Polsce i w Szwecji zaprezentowali przykłady realizacji obiektów z prefabrykatów oraz przekazali istotne informacje o procesie budowy z gotowych elementów. Warto zaznaczyć, iż Nasi Goście z partnerskiej firmy są jednocześnie absolwentami Naszej Szkoły. W ramach realizowanego partnerstwa, wyrazili zainteresowanie współpracą z naszymi uczniami zarówno w czasie wakacji jak i po ukończeniu przez nich edukacji. Firma Muniak od lat wspiera Naszą Szkołę poprzez spotkania z uczniami, podczas których przedstawiają nowe technologie w budownictwie, realizację praktyk zawodowych dla uczniów, wsparcie rzeczowe przy doposażeniu warsztatów budowlanych w niezbędny sprzęt i wyposażenie oraz nagradzając uczniów za najwyższą średnią w nauce.

Skip to content