Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Z życia internatu

Z życia internatu

 I WYBORY DO Młodzieżowej Rady Internatu: 

15.09.2021r. odbyły się wybory do MRI. Większością głosów przewodniczącą została Aleksandra Toporkiewicz. Urząd zastępcy przypadł Patrycji Zasadni, zaś skarbnika- Krzysztofowi Kujaczowi.

 

II „OTRZĘSINY”:

 5.10.2021 r. w internackiej świetlicy odbyły się „Otrzęsiny” klas pierwszych i drugich. Młodzieżowa Rada Internatu przygotowała z tej okazji konkurs wiedzy, obejmujący swoim zakresem zarówno zagadnienia dotyczące internatu, jak i również pytania historyczne oraz geograficzne.

 

DZIEŃ CHŁOPAKA:

30.09.2021 obchodziliśmy w internacie Międzynarodowy Dzień Chłopaka. Z tej okazji pyszne babeczki upiekła Pani Małgorzata Dudzik. Wychowanki złożyły wszystkim chłopakom szczere życzenia z okazji ich święta.

 

Skip to content