Integracja klas pierwszych w parku linowym ,,ABlandia’’

Integracja klas pierwszych w parku linowym ,,ABlandia’’

 29 września uczniowie klas Ibp, 1F/T2p oraz 1Wp uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Rytra. Punktem docelowym wyjazdu był park linowy ,,ABlandia’’, w którym nasza młodzież miała okazję sprawdzić swoje umiejętności na trasach o różnych skalach trudności; tzw.:żółtej, zielonej, czerwonej lub czarnej. Najchętniej wybieraną trasą była ,,zielona’’, ale byli też śmiałkowie, którzy mieli odwagę wspinać się znacznie wyżej, wśród koron drzew. Potężną dawkę adrenaliny zapewniła uczniom również niesamowita atrakcja – wahadło BigSWING o wysokości 20 m, które wypróbowali nasi najodważniejsi uczniowie.

Po tych wszystkich, naprawdę ekstremalnych przeżyciach rozpalono ognisko. Upieczono kiełbaski, które wraz z innymi smakołykami znikały z talerzy w mgnieniu oka.

Uczestnikom wycieczki dopisywały świetne humory, a zabawom integracyjnym nie było końca: począwszy od gier, przez śpiewanie przy akompaniamencie gitary pana profesora Pawła Rapacza, po odtańczony na parkingu taniec belgijski i polonez.

Cały wyjazd przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze. Na koniec, nasza młodzież otrzymała pochwałę od instruktorów za wzorowe zachowanie i wysoką kulturę osobistą w trakcie korzystania z parku.

Skip to content