Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Od 17-19 września w całej Polsce obchodzone będą Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE).
Z tej okazji zapraszamy na nasze wydarzenie na żywo: Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem!

Bądź z nami 17 września od 10.30 online na profilu Facebook/pociagdokariery. Gotuj z nami i zainspiruj się, jak możesz rozwijać się zawodowo!

Już 17 września w całej Polsce rozpoczną się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Jest to coroczna impreza, podczas której firmy i instytucje z całej Polski pokazują odwiedzającym swoje funduszowe projekty. Organizuje ją Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Polskie Dni Otwarte Funduszy Europejskich są też częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, którą prowadzi Komisja Europejska. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie co roku włącza się w akcję zachęcając swoich beneficjentów do pokazania efektów projektów. W tym roku zapraszamy na wydarzenie online pn. Ogarnij kasę na rozwój – challenge kulinarny. Europejskie menu z POWERem, który organizujemy wspólnie z Zespołem Szkół Nr 3 im. ks. prof. J. Tischnera w Bochni, Fundacją Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI oraz uczniami, opiekunami ze szkół gastronomicznych i starostwami powiatowymi z Małopolski: z Bochni, Limanowej, Suchej Beskidzkiej, Wadowic i Dąbrowy Tarnowskiej. W atmosferze wyzwania, jakim będzie przyrządzenie i zaprezentowanie potraw europejskich przez przyszłych małopolskich kucharzy, przedstawimy efekty i projekty pomagające młodym osobom z Małopolski rozwijać się zawodowo. Nasi eksperci przez całą transmisję wydarzenia będą odpowiadać na czacie na pytania publiczności związane z udziałem w projektach, m.in.: w zdobyciu pierwszej pracy, w zdobyciu doświadczenia zawodowego, w uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji zawodowych oraz na jaką pomoc może liczyć osoba przed 30. r.ż., która straciła pracę w związku z pandemią COVID po 1 marca 2020 r.

W wydarzeniu tym będą uczestniczyć uczennice klasy 4G: Magdalena Wiktor i Magdalena Młynarczyk.

Zachęcamy Państwa do uczestniczenia online w naszym wydarzeniu oraz do udostępnienia tego wydarzenia w Państwa kanałach promocyjnych. Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby młodych osób, które mogą skorzystać ze wsparcia w ramach projektów.

Streaming wydarzenia na żywo wraz z czatem z naszymi ekspertami odbędzie się 17 września, od godziny 10.30 do ok. 13.00. Będzie prowadzony na Facebooku.

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/pociagdokariery/

Bądźmy wspólnie online i świętujmy Dni Otwarte!

Więcej atrakcji także na stronie:

www.dniotwarte.eu

 #EUinymyregion

Skip to content