Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego odbędzie się 1 września 2021 r. w budynku A, ul. Piłsudskiego 81.

Na godzinę 800 zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do kościoła parafialnego w Limanowej – Sowlinach, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta. Po zakończeniu uroczystości uczniowie spotkają się z wychowawcami w budynku A według ustalonego harmonogramu.

Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa, dbania o zdrowie swoje i innych – dezynfekujemy ręce, zakładamy maseczkę.

Dyrektor Szkoły

Joanna Rudek

 

HARMONOGRAM

9:00
Lp. Oddział Wychowawca Godz. spotkania Nr sali
1.        1Cp Ewa Tokarz 9:00 A41
2.        1Mp Anna Pałka 9:00 A3
3.        1Pp Małgorzata Wątroba 9:00 A34
4.        1dp Monika Pasionek 9:00 A36
5.        2C1p Tomasz Sebastjański 9:00 A35
6.        2C2p Natalia Ząbek 9:00 A32
7.        2Mp Agata Ziemba 9:00 A31
8.        2Pp Lilla Kubacka-Pyrc 9:00 A30
9.        2bp Kinga Węglarz 9:00 A29
10.    2FHp Anna Bernal 9:00 A21
11.    2dp Barbara Wrona 9:00 A33
12.    3C Iwona Bulanda 9:00 I3
13.    3M Dorota Furtak 9:00 A44
14.    3P Jolanta Sobuś 9:00 A49
15.    3Cp Agnieszka Sułkowska 9:00 I11
16.    3Mp Monika Kowalczyk 9:00 A42
17.    3Pp Bartłomiej Kempny 9:00 Hala
18.    3b Katarzyna Kiełbasa 9:00 A16
19.    4b1 Danuta Szewczyk 9:00 A43
20.    4b2H Monika Mól 9:00 A48
21.    4F Paweł Rapacz 9:00 I1
22.    4G Danuta Rosiek 9:00 A45
23.    4T1 Maria Paruch 9:00 I4
24.    4T2 Marta Wrona 9:00 A50
25.    4WT3 Jadwiga Geniec 9:00 Świetlica internatu
10:00
26.    1bp Alicja Hałapa 10:00 A34
27.    1FT2p Elżbieta Kita 10:00 A45
28.    1Gp Joanna Potoniec 10:00 A3
29.    1rHp Agata Stochel 10:00 A31
30.    1T1p Marta Bogacz 10:00 A30
31.    1Wp Mariusz Liptak 10:00 A29
32.    2Gp Renata Jaworska 10:00 A44
33.    2rWp Jarosław Bukowiec 10:00 I11
34.    2Tp Aneta Ptaszek 10:00 A49
35.    3brp Andrzej Piętoń / Katarzyna Kiełbasa 10:00 A16
36.    3FG Artur Trojanowski 10:00 A50
37.    3FHp Katarzyna Bogacz-Sularz 10:00 A35
38.    3Gp Kamil Dębski Praktyka zawodowa  
39.    3rH Anna Biedroń 10:00 A33
40.    3T1 Danuta Buszek-Wrona Praktyka zawodowa  
41.    3T1p Anna Zalewska 10:00 A36
42.    3T2 Halina Stach 10:00 A41
43.    3T2p Jarosław Szewczyk 10:00 A42
44.    3Wp Barbara Król 10:00 A43
45.    3WT3 Lidia Lachor 10:00 A32
46.    3dp1 Magdalena Miśkowiec-Olejarz 10:00 I4
47.    3dp2 Barbara Jabłońska 10:00 I3
48.    3d Paweł Przyprawa 10:00 I1
Skip to content