Podsumowanie konkursu chemicznego

Podsumowanie konkursu chemicznego

Zakończyły się zmagania uczniów szkół ponadpodstawowych i podstawowych w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Wydział Chemii UJ Z Chemią za Pan Brat. Patronat nad konkursem objęło Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych.

Celem konkursu było nagranie autorskiego filmiku zachęcającego do nauki chemii oraz pokazującego jak wygląda nauka w szkole w czasach pandemii. Naszą szkołę w konkursie reprezentowały uczennice: Marta Twaróg z klasy 2Cp oraz Gabriela Bubula z klasy 2Wp. Dziewczyny świetnie bawiły się podczas nagrywania filmu, który dał im wiele satysfakcji. Film został opublikowany na profilu inicjatyw uczniowskich Wydziału Chemii UJ Ostatni Dzwonek Przed Maturą.

Link do filmu:

https://youtu.be/H7UlJQojkdU

Drużyna Gmatwa TEAM z Zespołu Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej

Uczennice otrzymały dyplomy za udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i pasję włożoną w przygotowanie filmu.

Serdecznie gratulujemy.

dyplom Marty Twaróg

dyplom Gabrieli Bubuli

Skip to content