Szlachetna Paczka – list otwarty naszej uczennicy

Szlachetna Paczka – list otwarty naszej uczennicy

Witajcie,

nazywam się Beata Orzeł i jestem uczennicą klasy 4G. Chcąc zamknąć ten trudny rok 2020 w miarę pozytywnie, postanowiłam zorganizować Szlachetną paczkę dla rodziny z Nowego Sącza. Zadeklarowałam się jako darczyńca. Pani Aneta i jej 2-letnia córeczka Zuzia czekają z niecierpliwością na naszą pomoc!

Nie oczekują od nas wiele, bo tylko trwałej żywności, środków czystości, czy też ciepłych ubrań, a dla małej Zuzi – zabawek. Jako wielka społeczność szkolna jesteśmy w stanie spełnić te skromne marzenia.

Każdą paczkę muszę skompletować za pomocą listy. Transport paczek przypada na termin 12-13 grudnia (Weekend Cudów), dlatego proszę o dostarczenie rzeczy do poniedziałku (tj.7 grudnia) do sklepu „Tel-Sat-Net”, znajdującego się w Sowlinach (między bankiem a pocztą), w godz. 8:00-16:00. Gdyby ktoś miał problem z transportem lub dojazdem, bardzo proszę o kontakt przez Teamsa lub przez Facebooka – służę pomocą oraz chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Gdyby ktoś znalazł wolną chwilę, to zapraszam również do wspólnego pakowania :-).

Wierzę, że wspólnie wywołamy uśmiech na twarzy pani Anety i Zuzi.

Nie pozwólmy też, aby ktoś był samotny w te Święta – odwiedźmy najbliższych, sąsiadów, osoby starsze, zapytajmy, czy  czegoś nie potrzebują.

Sprawmy, aby grudzień był wyjątkowy nie tylko dla tych osób, ale także dla nas samych.

Pamiętaj – to co robisz dla innych, wraca do Ciebie!

Beata

Skip to content