Akcja pomocy schroniskom dla zwierząt

Akcja pomocy schroniskom dla zwierząt

1 września w szkołach i przedszkolach na terenie całej Polski rozpoczęła się akcja ekologiczno – pomocowa, do której teraz dołączyła również nasza szkoła. Jej celem jest pomoc schroniskom dla zwierząt. Akcja polega na przynoszeniu pustych, zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucaniu ich do specjalnie przygotowanych kartoników wrzutowych. Następnie tusze trafiają do recyclingu, a pozyskane w ten sposób środki są przeznaczane na zakup karmy dla potrzebujących psów i kotów.

Beneficjentem jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (TOZ)

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji po powrocie do szkoły. Pokażmy, że jesteśmy wrażliwi na niedolę bezdomnych zwierząt.

Koordynatorami akcji są nauczyciele przedmiotów weterynaryjnych.

Skip to content