29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – rejestracja wolontariuszy

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – rejestracja wolontariuszy

,,Finał z głową” – taki brzmi hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Tym razem Fundacja  skupiać się będzie na zakupie sprzętu dla oddziałów medycznych: laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.  To już drugi finał WOŚP dedykowany laryngologii. Po raz kolejny również, Limanowski Dom Kultury włącza się w organizację corocznej zbiórki pieniędzy na szczytne cele Fundacji. Właśnie ruszyła rejestracja wolontariuszy 29 edycji finału WOŚP.

W tym roku, z uwagi na panującą sytuację epidemiczną rejestracja wolontariuszy będzie odbywać się drogą online.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie:

https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/2212/ruszyla-rejestracja-wolontariuszy-na-29-final-wosp-limanowa

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego – 501 423 775, 18 3371 603 i mailowego – biuro@ldk.limanowa.pl, joanna.debska@ldk.limanowa.pl.

Skip to content