Szkoła pamięta…

Szkoła pamięta…

,,Kiedy pamiętamy o osobach zmarłych, spełniamy w jakiś sposób obowiązek wobec nich.”

Listopad to dla nas wszystkich czas szczególnej refleksji i wspomnień o tych, których nie ma już wśród nas, którzy odeszli do wieczności. W czasie tej szczególnej zadumy i refleksji, uświadamiamy sobie  nieuchronność przemijania. Tylko od nas zależy, co ocalimy w naszej pamięci. Dzięki wspomnieniom możemy w szczególny sposób upamiętnić naszych Bliskich Zmarłych. Wówczas pamięć o Nich – nigdy nie zgaśnie. Biblioteka szkolna zaprasza do wspomnień w ramach akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”.

W związku z przypadającym w najbliższym czasie  Dniem Zadusznym wspominamy Śp. Nauczycieli, Pracowników szkoły i internatu oraz Członków Społeczności Uczniowskiej, którzy wiele lat pracowali w naszej szkole.

Skip to content