Finał projektu: “Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary “

Finał projektu: “Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary “
  1. X 2020r. Warszawie odbył się finał ogólnopolskiego projektu:  “Prymas  Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary “.

Uroczysta gala ze względów epidemiologicznych odbywała się drogą internetową;  zaproszeni byli na nią także laureaci z naszego Zespołu Szkół Nr 1. Przypomnijmy, że w organizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego projekcie: “Prymas  Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary“ brało udział ponad 300 uczniów z 67 placówek edukacyjnych. Decyzją jury konkursowego, w skład którego weszli wybitni specjaliści z dziedzin: literatury, filmu i sztuk plastycznych, laureatkami konkursu zostały także uczennice naszej szkoły:

  • Dominika Mazur, kl. 2P – III Nagroda w kategorii literackiej: wiersz lub list “Dziękuję Ci, Prymasie”, ( opiekun – p. Jolanta Sobuś);
  • Anna Obrok, 4T1 – III nagroda w kategorii plastycznej: plakat z cytatem Kardynała Wyszyńskiego w kategorii “Ojczyzna, naród, patriotyzm”, (opiekun – p. Maria Michura);
  • Karolina Zaczyk, kl 2P – wyróżnienie w konkursie plastycznym “ABC Społecznej Krucjaty Miłości na co dzień”, (opiekun – p. Anna Golonka).

Przypomnijmy także,że nad przebiegiem prac projektowych w trudnym okresie pierwszej fali pandemii COVID-19 czuwał zespół koordynatorów – nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej pod kierownictwem pani Dyrektor Małgorzaty Golonki: p. Anna Golonka, s. Joanna Nowińska, p. Małgorzata Wątroba oraz p. Stanisław Dębski.

Na zakończenie wirtualnej gali uroczyste przesłanie wygłosił Prymas Polski, Arcybiskup Wojciech Polak.

Transmisję z uroczystości obejrzeć można pod linkiem:

https://www.facebook.com/watch/?v=3307299229390219

Skip to content