Uczymy się zdalnie

Uczymy się zdalnie

Szanowni  Uczniowie, Rodzice.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych w szkołach na okres od 12.03 do 25.03.2020r. uczymy się zdalnie. Nauczyciele przesyłają uczniom przez dziennik elektroniczny, e-maile, platformy, portale materiały do wykorzystania, zadania do samodzielnego rozwiązania, prace pisemne, ćwiczenia do wykonania w domu.

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dodatkowych dni wolnych od nauki, proszę nie zmarnować czasu, nadrobić zaległości oraz sumiennie podejść do zadań przesłanych przez nauczycieli.

 Zachęcamy do korzystania z  platformy Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl,  serwisu gov.pl/zdalne lekcje, materiałów zamieszanych na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych.

 Liczymy na Wasze odpowiedzialne zachowanie i zobowiązujemy do e-nauki.

 Życzymy wszystkim dużo zdrowia.

Skip to content