Z życia internatu – listopad

Z życia internatu – listopad

Wypominki.

Listopad to czas wspominania naszych bliskich oraz  zasłużonych dla narodu Polaków.

     W kościele, pod wezwaniem św. Stanisława Kostki, w Sowlinach, ksiądz Dariusz Dziedziak prowadził różaniec, w czasie którego wspominaliśmy naszych zmarłych.

Andrzejki.

„Najważniejszą jest zabawa

Dobry humor smaczna strawa

Andrzejkowa noc dowodzi

Że powróżyć nie zaszkodzi.”

       Nie było szaleństw tylko chwile beztroskiej zabawy. Na podsumowanie wieczoru, zainteresowani i o mocnych nerwach mogli obejrzeć film – JOKER.

Konkurs wiedzy o Polsce.

     Zorganizowaliśmy konkurs wiedzy o Polsce, w którym to chętne osoby mogły sprawdzić swoją znajomość ważnych faktów historycznych dotyczących Polski, jak również zabytków znajdujących się w naszym kraju. Zwycięzcą konkursu została Anna Kołodziejczyk, drugie miejsce ex aequo zajęły: Patrycja Garczyńska, Anna Wąchała, Natalia Napora, Monika Weszka. Serdecznie gratulujemy.

Zawody pływackie.

        Nasza koleżanka Aksamit Gabriela – zdobyła I miejsce w Konkurencji Dziewcząt w stylu klasycznym na dystansie 50m w POWIATOWEJ LICEALIADZIE MŁODZIEŻY W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW LIMANOWA 05.12.2019 r.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Odwiedziny Świętego Mikołaja.

      Święty Mikołaj przybył skoro świt z prezentami. Drobne, bo drobne, ale były.

Skip to content