Konkurs Wiedzy o województwie Małopolskim

Konkurs Wiedzy o województwie Małopolskim

KONKURS GEOGRAFICZNY – WYNIKI

11 października 2019 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny,

konkursu „Wiedzy  o województwie Małopolskim”.

 Organizatorem  konkursu „Wiedzy o województwie Małopolskim”  jest Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Merytoryczne wsparcie zapewnia Instytut Geografii UP oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne, Oddział w Krakowie.  Partnerami w organizacji konkursu są: Centrum Sportu i Rekreacji oraz Klub Bakałarz UP, Kopalnia Soli “Wieliczka” S.A., Kuratorium Oświaty w Krakowie i Województwo Małopolskie.

W szkolnym etapie wzięło udział trzydziestu sześciu uczniów. Mieli oni za zadanie rozwiązać test przyrodniczo – geograficzny wraz z rozpoznaniem obiektów przyrodniczych i  kulturowych przedstawionych na fotografiach.  

Prezentujemy wyniki konkursu – etap szkolny:

I miejsce – Ewelina Mamak –   4 b1

II miejsce – ex aequo – Mariola Motyka  – 4 F/H  

Zuzanna Florek – 2 P

Gratulujemy !!!

Życzymy powodzenia w następnym etapie, który odbędzie się 30 października w Audytorium im. W. Danka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.  

Szkolny organizator konkursu: pani Agata Ziemba.

Skip to content