Konkurs #OSEWyzwanie – wręczenie nagród

Konkurs #OSEWyzwanie – wręczenie nagród

10 października w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu #OSEWyzwanie.

 Ponad 1600 szkół z całej Polski zgłosiło się do udziału w konkursie. Wśród nagrodzonych znalazło się 68 szkół z Małopolski, w tym Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego: Technikum oraz IV Liceum Ogólnokształcące.

Dyplomy podczas uroczystej gali wręczyli laureatom wicemarszałek Łukasz Smółka i Tomasz Tomala, szef gabinetu politycznego ministra infrastruktury.

To wyjątkowy konkurs – nasza szkoła otrzyma dwie nowoczesne, mobilne pracownie multimedialne. Uczniowie dzięki temu będą mogli korzystać z internetowych zasobów cyfrowych, uczestnicząc w lekcjach, które odbywają się przy użyciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Konkurs został zrealizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji w ramach programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). To program dający szkołom dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego Internetu.

Skip to content