Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Spotkanie z przedstawicielem PUP

Spotkanie z przedstawicielem PUP

W ubiegły piątek uczniowie klas maturalnych mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielką Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej, panią Anną Wajdą – doradcą zawodowym.
Tematyka spotkania obejmowała m. in. formy pomocy, jaką oferuje Powiatowy Urząd Pracy osobom bezrobotnym. Uczestnicy spotkania zdobyli także przydatne informacje na temat instrumentów rynku pracy czy też zawodów deficytowych.

Skip to content