Program profilaktyczny „Rób to, co kochasz” – podsumowanie

Program profilaktyczny „Rób to, co kochasz” – podsumowanie

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w występie profilaktycznym Rób to, co kochasz realizowanym przez słynnego rapera Arkadio. Przypominamy, że projekt ten finansowany jest przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach konkursu nr DSRiN-I-7211-228/18 na powierzenie realizacji zadań ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Przeciwdziałania przyczynom przestępczości (Program II, Priorytet I).

W  trzech spotkaniach wzięła udział młodzież z łącznie 20 klas. Serdecznie dziękujemy realizatorom za szerzenie treści profilaktycznych w tak atrakcyjny sposób.

O szczegółach na temat występu można przeczytać w poprzednim artykule: https://www.zsnr1.limanowa.pl/2018/10/niezwykly-gosc-w-naszej-szkole/

Skip to content