Uroczysta gala konkursu „Mam zawód. Mam fantazję.”

Uroczysta gala konkursu „Mam zawód. Mam fantazję.”
7 grudnia w Tauron Arena Kraków nagrodzeni zostali laureaci konkursu Mam zawód. Mam fantazję.

Gala stanowiła podsumowanie dziewięciu konkurencji zawodowych, podczas których uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności związanych bezpośrednio
z kierunkiem kształcenia.

Nagrody dla zwycięzców wręczali Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak, Małopolski Wicekurator Oświaty Halina Cimer, Dyrektor Departamentu Edukacji i Kształcenia  Ustawicznego  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Dariusz Styrna oraz  Wiceprzewodniczący Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Województwa Małopolskiego Andrzej Ziobro.

Konkurs „Mam zawód. Mam fantazję” organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”. Służy on propagowaniu kształcenia zawodowego oraz prezentacji umiejętności zawodowych przyszłych małopolskich fachowców.

W branży turystyczno – gastronomicznej w konkurencji Zakąski bankietowe II miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Karolina Smreczek z klasy 2G.  Laureatka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz cenne nagrody rzeczowe, wśród których był m. in. imienny voucher o wartości 1000 zł  na szkolenia i kursy zawodowe, ufundowany przez Krakowską Szkołę Restauratorów.

Serdecznie gratulujemy Karolinie oraz życzymy dalszych sukcesów.

Do konkursu uczennica przygotowywała się pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych: pani Joanny Potoniec, pani Zofii Pławeckiej i pana Pawła Dudczyka.

dav
burst
Skip to content