Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Targi gastronomiczne w Krakowie

Targi gastronomiczne w Krakowie

7 listopada uczniowie klasy IIIG1, IIIG2 i IVG1 technikum żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej uczestniczyli w targach HORECA® w Krakowie.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® są prestiżową imprezą branżową o wieloletniej tradycji. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych.

Przestrzeń targowa była podzielona na strefy tematyczne, takie jak m.in. Salon Kawy i Herbaty, Salon Piwa Beer&More czy Salon Słodkich Inspiracji.

W trakcie targów odbywała się Kuchnia Mistrzów – trzydniowe kulinarne show
z udziałem ekspertów oraz gwiazd gastronomii, a także Akademia Wiedzy HORECA®
– szkolenia, warsztaty i seminaria tematyczne.

Skip to content