Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Consonans dla Niepodległej

Consonans dla Niepodległej

Zespół Consonas działający przy naszej szkole,  w ramach uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wykonał utwór „Kocham wolność”. Do piosenki uczniowie nagrali własny teledysk.

Utwór zespołu Chłopcy z Placu Broni pt. „Kocham wolność” w interpretacji zespołu „Consonans” został wykonany na 100-lecie Niepodległości Polski. Aranżacją zajął się Leszek Mordarski, a nagraniem dźwięku ks. Paweł Furdyna. Zespół Consonans wystąpił w  składzie: Radosław Szewczyk, Marcelina Dudek, Karolina Kowalska, Monika Węgrzyn, Karolina Smaga, Dominik Raczek, Magdalena Augustyniak, Szymon Matras, Maciej Śmierciak, Michał Guzik i Krystian Guzik.

Zdjęcia do klipu zrealizowali Karolina Dudek i Bartłomiej Trepa, a montażem zajęła się Karolina Dudek.

Zapraszamy do obejrzenia klipu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=106&v=mUhxm6f8Xr8

Skip to content