Weekendowe warsztaty w Suchej Beskidzkiej

Weekendowe warsztaty w Suchej Beskidzkiej

W ramach komponentu zawodowego Małopolskiej Chmury Edukacyjnej, realizowanego w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”, 12 uczniów z klasy II i III technikum hotelarskiego uczestniczyło od 28 do 30 września w warsztatach weekendowych w Suchej Beskidzkiej. 

Zajęcia odbywały się w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii, a dotyczyły nowoczesnego hotelarstwa. Uczestniczyli w nich również uczniowie z Krynicy, Starego Sącza i Myślenic.

Urozmaiceniem zajęć był wyjazd do Zawoi na przełęcz Krowiarki i przejście szlakiem do schroniska w Markowych Szczawinach, a następnie zejście do Zawoi Markowej. Szlak ten biegnie w granicach Babiogórskiego Parku Narodowego.

Na zakończenie uczestnicy warsztatów napisali test zaliczeniowy, a grupa sześciu naszych uczniów za wysokie wyniki otrzymała drobne nagrody rzeczowe.

Pogoda dopisała i wszyscy miło wspominają wyjazd.

Opiekunem grupy był pan Paweł Rapacz. 

4 października uczniowie klasy III technikum hotelarskiego rozpoczynają cykl zajęć online w obszarze „Turystyka” w ramach tego samego projektu.

Skip to content