Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Spotkanie z przedstawicielami firmy Muniak

Spotkanie z przedstawicielami firmy Muniak

11 października w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Nr 1 imienia Józefa Piłsudskiego w Limanowej odbyło się spotkanie w ramach współpracy z przedstawicielami firmy budowlanej Muniak pt.: O prefabrykatach inaczej.
Spotkanie otworzyła pani Danuta Buszek – Wrona. Firmę Muniak reprezentowali natomiast pan Daniel Ślazyk i pan Piotr Mamak. W konferencji uczestniczyli uczniowie klas pierwszych technikum budowlanego.
Prelegenci w bardzo interesujący sposób przedstawili zebranym nowe technologie i rozwiązania dotyczące prefabrykatów. Przedstawiciele firmy realizującej inwestycje w Polsce i w Szwecji zaprezentowali przykłady realizacji obiektów z prefabrykatów oraz przekazali istotne informacje o procesie budowy z gotowych elementów. Wyrazili oni także zainteresowanie współpracą z naszymi uczniami po ukończeniu przez nich edukacji w naszym technikum budowlanym.

Skip to content