Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Laureaci konkursu „Malowane pieśni” nad morzem

Laureaci konkursu „Malowane pieśni” nad morzem

Uczniowie z klasy 2 b1, którzy zostali laureatami Konkursu Plastycznego pt. „Malowane pieśni”, w ramach nagrody, uczestniczyli w czterodniowej wycieczce nad polskie morze. Malownicza nadmorska miejscowość Sarbinowo przywitała uczniów piękną słoneczną pogodą, która towarzyszyła im przez cały czas pobytu.

            Przedstawiciele Starostwa Koszalińskiego zorganizowali bogaty program pobytu młodzieży nad morzem – między innymi: zabawa w Play – park –  parku trampolin, zajęcia edukacyjne w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie, zwiedzanie latarni morskiej w Gąskach, całodniową wycieczkę do Kołobrzegu, zwiedzanie Starego Miasta, Ratusza, Muzeum Oręża Polskiego, Katedry, rejs statkiem, spacer po molo oraz zwiedzanie kołobrzeskiej latarni morskiej.

            Pobyt uczniów został ufundowany przez Powiat Limanowski i Powiat Koszaliński w ramach umowy współpracy zawartej między powiatami. Bardzo dziękujemy Panu Staroście Janowi Puchale, Zarządowi Powiatu Limanowskiego i Powiatu Koszalińskiego za ciekawą i atrakcyjną wycieczkę.

Skip to content