Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Zabawa karnawałowa dla dzieci pracowników

Zabawa karnawałowa dla dzieci pracowników

10 lutego 2018 r. odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci pracowników Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej. W wesołych rytmach dzieci bawiły się pod czujnym okiem rodziców oraz pani Kasi – animatorki zabaw dziecięcych. Na sali w czasie pląsów zrobiło się bardzo kolorowo, gdyż dzieci były przebrane w stroje swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Wszyscy bawili się bardzo wesoło a w czasie odpoczynku na dzieci czekał mały, słodki poczęstunek. Bal pozwolił dzieciom i rodzicom na spędzenie czasu w miłej, karnawałowej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Dziękujemy za zaangażowanie się w przygotowanie i przeprowadzenie zabawy. Kolejny bal już za rok!

Skip to content