Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Obchody Dnia Papieskiego

Obchody Dnia Papieskiego

Dnia 16 października odbył się w kościele pod wezwaniem św.Stanisława Kostki w Sowlinach, XVII Dzień Papieski pod hasłem,”Idźmy naprzód z nadzieją!”

Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym przygotowanym przez s.dr Joannę Nowińską z uczniami klasy 2 P a także klas 1 P, 1 b, 1C, 1M, 2 T2, 2b2. 2C, 3 G2, 3C a także 4 b2/T3

Program artystyczny nawiązywał do wypowiedzi św. Jana Pawła II i Jego tekstów poetyckich, połączonych z video-relacjami z czasów Jego pontyfikatu. Uroczystość została zakończona Mszą św.prowadzoną przez ks.Dariusza Dziedziaka. Całe obchody upiększyła schola rekrutowana wśród uczniów całej szkoły.

Galeria dostępna pod tym adresem.

Skip to content