Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

II Miejsce w Konkursie Kelnerskim

II Miejsce w Konkursie Kelnerskim

26.10.2017r w Zespole Szkół Nr1 w Nowym Sączu odbył się X Sądecki Konkurs Szkół Gastronomicznych pt:.„Regionalne produkty na europejskim stole”.

W konkursie brały udział nasze uczennice z klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Kamila Florek oraz Klaudia Wydra. Dziewczyny przygotowały piękną aranżację stołu oraz przeprowadziły profesjonalną obsługę kelnerską.

Uczennice do konkursu przygotowały pani Agata Kozyra oraz pani Zofia Pławecka.

Skip to content