Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Wystawa Rolnicza w Nawojowej

Wystawa Rolnicza w Nawojowej

W dniu 09 września 2017 r. uczniowie klasy I i II technikum weterynarii brali udział w wyjeździe zawodoznawczym na Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGROPROMOCJA 2017 w Nawojowej.

Tyle co wystartowaliśmy i już weterynarze z I i II klasy wyjechali na wizytę zawodoznawczą. Tym razem zwiedzaliśmy w dniu 9 września Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGROPROMOCJA 2017 w Nawojowej. Co zobaczyliśmy i zjedliśmy to nasze! A był co oglądać i kosztować! A więc osobliwe gatunki zwierząt, maszyny rolnicze, rękodzieło a także kosztowanie wieku kulinarnych wyrobów regionalnych! Agropromocja zgromadziła wystawców z wielu branż: rolniczej, ogrodniczej, mechanizacyjnej, rzemieślniczej, agroturystycznej i ochrony środowiska. Sezon wizyt zawodoznawczych uważamy oficjalnie za otwarty i już szykujemy się na następne wyjazdy! Na koniec krótka fotorelacja. Pozdrawiamy uczniów i sympatyków technikum weterynarii.

Skip to content