Z życia internatu IV 2017

Z życia internatu IV 2017

W ostatnim czasie w internacie wiele się działo: było podsumowanie konkursu na najładniejszy pokój i najlepsi otrzymali słodkie nagrody; miło i sympatycznie spędziliśmy dzień dziewczyn i chłopaka również ze słodkim poczęstunkiem, a w okresie przedświątecznym, jak na tradycję internacką przystało, wykonaliśmy piękne stroiki wielkanocne.

Dużym przeżyciem dla nas było pożegnanie naszych kolegów i koleżanek – tegorocznych maturzystów. Będzie nam ich brakowało. Życzymy wszystkim powodzenia na maturze. Mamy nadzieję, że zawsze będą pamiętać o nas i naszym internacie.

Cała społeczność internatu jest dumna z naszych kolegów Damiana Hanuli i Marcina Karpierza, którzy wraz ze swoją klasową koleżanką Karoliną Dudek zajęli I miejsce w Ogólnopolskim konkursie „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”. Gratulujemy!

Skip to content