Global money week

Global money week

W dniach 27 marca- 2 kwietnia 2017 uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej będą uczestniczyć w akcji Global Money Week ( GMW) – Światowy Tydzień Pieniądza organizowany przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowej (UKNF).

UKNF występuje w roli ogólnopolskiego koordynatora inicjatyw podejmowanych przez poszczególne środowiska szkolne. Akcja GMW skierowana jest do dzieci i młodzieży jako przyszłych uczestników rynku finansowego i ma zasięg międzynarodowy. Hasło tegorocznej, VI edycji brzmi „Learn. Save. Earn – Ucz się. Oszczędzaj. Zarabiaj” W ramach Światowego Tygodnia Pieniądza uczniowie z Ekonoma wezmą udział w konkursach dotyczących oszczędzania, będą wykonywać plakaty, nagrywać filmy. W szkole zostaną przeprowadzone lekcje oraz warsztaty na temat oszczędzania a także ankiety wśród uczniów.

To już drugi raz uczniowie biorą udział w akcji Global Money Week. Poniżej link do raportu z ubiegłego roku.

Galeria zdjęć – zobacz.

Skip to content