Spotkanie z przedstawicielami firmy MUNIAK 14.02.2017

Spotkanie z przedstawicielami firmy MUNIAK 14.02.2017

14 lutego 2017 roku w Sali konferencyjnej Zespołu Szkół Nr 1 imienia Józefa Piłsudskiego w Limanowej odbyła się prezentacja znanej firmy budowlanej MUNIAK.

Spotkanie otworzył Pan Dyrektor ZS Nr 1 mgr Eugeniusz Bogacz. Firmę MUNIAK reprezentowali mgr inż. Daniel Ślazyk i mgr inż. Piotr Mamak. Daniel Ślazyk i Piotr Mamak to absolwenci Technikum Budowlanego w ZS Nr 1. Prelegenci w bardzo interesujący sposób przedstawili zebranym nowe technologie i rozwiązania, które wykorzystuje w swojej działalności firma MUNIAK. Firma od 26 lat realizuje inwestycje budowlane w Polsce i w Szwecji. Prowadzący zaprezentowali przykłady realizacji obiektów, których większość realizowana jest w nowoczesnej wersji technologii prefabrykowanej.

Firma MUNIAK zatrudnia kilkaset osób, z czego znaczną część stanowią pracownicy z terenu powiatu limanowskiego. Spotkanie składało się z dwóch części – w pierwszej brali udział uczniowie trzecich i czwartych klas Technikum Budowlanego, w drugiej uczniowie trzecich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz kursu „Monter suchej zabudowy” wraz z nauczycielami. Pod koniec spotkania panowie Daniel Ślazyk i Piotr Mamak przekazali na ręce Pana Dyrektora zestaw nowoczesnych elektronarzędzi firmy Hilti o dużej wartości do pracowni zajęć praktycznych Technikum Budowlanego. Pan Eugeniusz Bogacz w imieniu społeczności szkolnej podziękował za cenny prezent i wyrazil nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Skip to content