Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Spotkanie z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej

Spotkanie z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej

Spotkanie z Panią Matras Ewą, Panią Bulandą Agnieszką, Panią Włodarczyk Agnieszką.

Tematyka spotkania „Współczesny rynek pracy”.

Najważniejsze obszary rynku pracy. Aktualna sytuacja na rynku pracy w powiecie limanowskim. Profile pracy dla osób bezrobotnych. Podstawowe usługi rynku pracy, staże, prace interwencyjne. Refundacje kosztów wyposażenia lub stanowisk pracy. Zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Program POWER – aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Powiecie Limanowskim.

W spotkaniu uczestniczyła młodzież z techników. Zainteresowanie spotkaniem było bardzo duże i była miła atmosfera.

Jadwiga Marek

Skip to content