Wycieczka klas: 1b2r i 1g2h

Wycieczka klas: 1b2r i 1g2h

W dniu 6 czerwca 2024 r. klasy: 1b2r oraz 1G2H wraz z opiekunami wzięły udział w wycieczce do Krakowa. Jej głównym celem  był udział młodzieży w przedstawieniu teatralnym pt.: „Przygody Tomka Sawyera” w Teatrze ,,Bagatela’’ w Krakowie. Pełen wartkiej i zmieniającej się jak w kalejdoskopie akcji spektakl,wyreżyserował  Krzysztof Materna. W inscenizacji  zagrali znakomici aktorzy scen krakowskich, m.in.: Aleksandra Godlewska, Krzysztof Cybulski, Piotr Urbaniak, Marek Bogucki oraz Przemysław Branny. Po spektaklu udaliśmy się do strefy zabawy czyli do Parku Trampolin ,,GoJump’’ w Krakowie. Przed wejściem na główną halę, młodzież miała rozgrzewkę pod okiem profesjonalnego trenera. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji.  Następnie, pod okiem instruktorów,  uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia; grali w ,,zbijaka’’, a nawet próbowali wykonywać salta. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą oraz dostarczył wszystkim uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomił także uczniom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Po godzinie przenieśliśmy się ze strefy trampolin do strefy dmuchawców, gdzie każdy mógł znów poczuć się jak dziecko. Uczniowie wrócili do domów zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami  na twarzach.

Skip to content