Sukces zespołu Misja: Rozwój 2.0

Sukces zespołu Misja: Rozwój 2.0

Projekt Misja: Rozwój 2.0 osiągnął spektakularny sukces, kończąc swoje działania Wielkim Finałem, który odbył się 23 maja w Warszawie.

Zespół projektowy otrzymał Srebrnego Wilka – nagrodę za najlepszy projekt społeczny
w województwie małopolskim. Inicjatywa, która była częścią olimpiady Zwolnieni z Teorii, skupiała się na rozwoju pasji oraz kompetencji miękkich. Karolina Cynar – nasza tegoroczna absolwentka – była inicjatorką projektu. W zespole projektowym zajmowała się zarządzaniem, prowadzeniem warsztatów
w naszej szkole i organizacją akcji charytatywnej w limanowskim szpitalu.

Sukces ten który jest ogromną motywacją do dalszego działania. Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do angażowania się społecznie oraz do tworzenia projektów w przyszłym roku szkolnym w ramach tej ogólnopolskiej olimpiady.

Skip to content