Finał międzyszkolnego turnieju: „Szkoła Biznesu Społecznego 2024”

Finał międzyszkolnego turnieju: „Szkoła Biznesu Społecznego 2024”

11 czerwca 2024 r. odbył się wielki finał międzyszkolnego turnieju: „Szkoła Biznesu Społecznego 2024”, zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. Uczestnikami gry byli uczniowie z poszczególnych powiatów w województwie małopolskim. Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Wróbel oraz Klaudia Zelek- uczennice klasy 1b2, którym serdecznie gratulujemy udziału w etapie wojewódzkim konkursu. Od 2012 roku, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie prowadzi akcję edukacyjną, która ma na celu upowszechnienie wiedzy o przedsiębiorczości społecznej wśród uczniów szkół średnich z Małopolski. „Chłopska Szkoła Biznesu”, bo tak nazywa się gra, na bazie której realizowana jest akcja: SZKOŁA BIZNESU SPOŁECZNEGO, polega na przeprowadzeniu zajęć warsztatowych obejmujących zagadnienia przedsiębiorczości społecznej jako alternatywy dla klasycznych przedsiębiorstw, zaś  realizowana jest  z wykorzystaniem gry planszowej.

Skip to content