Etap Centralny Olimpiady:,,Buduj z Pasją”

Etap Centralny Olimpiady:,,Buduj z Pasją”

W dniach 23 – 25.05.2024r. w Zespole Szkół Nr 2 w Stalowej Woli odbył się etap  centralny Olimpiady:,,Buduj z Pasją”.
W finalowym etapie turnieju rywalizowało 17 dwuosobowych drużyn. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Kęska oraz Sławomir Franczyk  z klasy 3T1. Zmagania obejmowały test wiedzy teoretycznej oraz zadanie praktyczne, polegające na wykonaniu fragmentu ścianki działowej sytemu suchej zabudowy oraz konstrukcji murarskiej przy użyciu bloczków z betonu komórkowego.  W rozstrzygnięciu końcowym, nasza drużyna zajęła wysokie VI miejsce. Zgodnie z regulaminem, uczniowie uzyskali tytuł finalistów oraz zwolnienie z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Oprócz tego, otrzymali nagrody rzeczowe w postaci elektronarzędzi oraz praktyczne zestawy malarskie. Gratulujemy!

Skip to content