Zuzanna Swadźba laureatką konkursu poetyckiego

Zuzanna Swadźba laureatką konkursu poetyckiego

02 marca 2024 roku w siedzibie Fundacji Zawsze Warto odbyła się gala finałowa VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko – Plastycznego Poetyckie Jaskółki 2023, podczas której nagrodzono laureatów. W tym gronie znalazła się uczennica klasy 3C – Zuzanna Swadźba. Przyznano jej III miejsce. Opiekunem była p. Paulina Kornaś.

Zachęcamy do przeczytania publikacji pt. Poetyckie Jaskółki. Tomik 8. Znajdują się tam wiersze Zuzanny oraz dwóch innych uczennic Zespołu Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej: Karoliny Cynar (kl. 5G) oraz Anny Isańskiej (kl. 2G2F), którym wsparcia merytorycznego udzieliły: p. Iwona Bulanda i p. Monika Mrózek.

Życzymy naszym utalentowanym uczennicom dalszych sukcesów literackich.

Skip to content