Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły

21 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Odwiedzili nas wyjątkowi goście – ósmoklasiści wraz z opiekunami.

Na kilkunastu stoiskach zaprezentowały się poszczególne typy szkół. Nasi nauczyciele oraz uczniowie przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji: quizy, konkursy, zabawy, gry językowe oraz degustacje potraw.

Dzień Otwarty stanowił świetną okazję do wzjemnego poznania się, zaprezentowania naszym gościom oferty edukacyjnej szkoły, osiągnięć naszych uczniów, a także do wielu rozmów, które pomogły nam poznać potrzeby i oczekiwania  młodzieży co do ich  przyszłej szkoły.

W imieniu całej społeczności szkolnej pragniemy wyrazić szczere podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy naszym miłym gościom.

Mamy nadzieję, że już niedługo zaczniemy wspólną przygodę w Ekonomie.

Skip to content