WIELKIE OTWARCIE Innowacyjnej Strefy Relaksu

WIELKIE OTWARCIE Innowacyjnej Strefy Relaksu

W dniu 01.02.2024 r., po wielu tygodniach przygotowań, uruchomiliśmy nową przestrzeń dla naszej młodzieży – Innowacyjną Strefę Relaksu. W trakcie tego wydarzenia gościliśmy wiceprzewodniczącą Rady Rodziców, panią Annę Kunę oraz przedstawiciela firmy ,,Muniak’’, dyrektora wykonawczego, pana Daniela Ślazyka.

Dlaczego strefa jest: „innowacyjna”?  Bo jej najważniejszym elementem są dwa nowoczesne rowery stacjonarne do ładowania telefonów.  Aby naładować baterię, wystarczy podpiąć urządzenie i „wykręcić” doładowanie.  Oprócz tych ekogadżetów w naszej strefie znajdują się: stół do piłkarzyków, tabliczki antystresowe, zegar 3D, a także wygodne pufy oraz metalowe taborety i hokery.

Postawiliśmy na żywą kolorystykę, która wprowadziła do nowej przestrzeni radosny nastrój, oraz pozytywną energię .

 Serdecznie dziękujemy sponsorom tego projektu:

– naszej szkolnej Radzie Rodziców,

– firmie ,,Muniak”, która sfinansowała zakup rowerów.

Od dzisiaj, uczniowie moga korzystać już z trzeciej w naszej szkole- strefy relaksu. Jesteśmy przekonani, że przebywanie w tym miejscu zapewni nam nie tylko odpoczynek, ale i da  możliwość aktywnego spędzenia czasu podczas ćwiczeń na rowerach. 🙂

Ta przestrzeń jest spełnieniem naszych marzeń. A to wszystko dzięki Państwa wsparciu! Dziękujemy! 💚

W trakcie dzisiejszego wydarzenia, mieliśmy okazję skosztować słodkości, które wykonał nasz absolwent: Karol Zięba(,, Dom Cukru – Pracownia Wypieków Lolocake’’). 🧁🍰 

Było pysznie. 🤗 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w proces tworzenia tego miejsca: opiekunkom  Samorządu Uczniowskiego: paniom Elżbiecie Kicie oraz Alicji Hałapie, a także pani Annie Zalewskiej oraz panu Pawłowi Rapaczowi. Dziękujemy Pani Dyrektor Joannie Rudek za wsparcie i cierpliwość do naszych pomysłów 🙂, a także pani Barbarze Piórkowskiej za pomoc w realizacji kolejnych kroków przedsięwzięcia.

Skip to content