100 dni do matury…

100 dni do matury…

Bal studniówkowy to wyjątkowy moment w życiu  maturzystów. Zgodnie z wieloletnią tradycją, maturzyści limanowskiego ,,Ekonoma’’ uczestniczyli w długo wyczekiwanym  balu studniówkowym. Tej nocy, w  pięknych wnętrzach i  miłej atmosferze, młodzież wraz z goścmi: Dyrekcją, wychowawcami, nauczycielami, przedstawicielami rodziców i osobami towarzyszącymi, brała udział w całonocnej zabawie. Bal odbył się w sali bankietowej ,,Leśnej Perły”. Jak przystało na długo wyczekiwaną studniówkę, młodzież prezentowała się niezwykle elegancko, a całości dopełniło piękne oświetlenie sali, nastrojowa muzyka oraz  wspaniałe humory przyszłych maturzystów. Nie zabrakło, oczywiście tradycyjnego poloneza. Gościem honorowym balu studniówkowego był Starosta Powiatu Limanowskiego: Mieczysław Uryga.

Skip to content