Konkurs wiedzy o Funduszach Europejskich

Konkurs wiedzy o Funduszach Europejskich

15.12.2023 w Zespole Szkół Nr 1 w Limanowej odbyła się lekcja w ramach konkursu: ,,Funduszowa Essa”, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wzięli w niej udział uczniowie klas: 1b1, 2b1, 2rh oraz 5b.

Lekcję przeprowadził pan Tomasz Basta- Inspektor w Zespole ds. Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży tematyką Funduszy Europejskich, podniesienie świadomości o dostępnych środkach unijnych w Małopolsce, oraz rozwijanie wiedzy o roli samorządu województwa małopolskiego w rozdysponowaniu środków pochodzących z funduszy unijnych.

W ramach lekcji zostało wyłonionych 3 najlepszych uczniów z naszej szkoły, którzy będą reprezentować Zespół Szkół Nr 1 w finale konkursu, pod koniec stycznia 2024r.

Do kolejnego etapu turnieju zakwalifikowali się :

1. Justyna Nowak- kl. 5b,

2. Krystian Kulig- kl.2b1,

3. Kamil Habel- kl.5b.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w finale! Opiekę nad młodzieżą sprawuje p. Elżbieta Bogacz.

Skip to content