Wycieczka klasy 1b2r

Wycieczka klasy 1b2r

Jak powszechnie wiadomo, wycieczka szkolna to doskonała forma integracji z kolegami i koleżankami, możliwość nawiązania nowych przyjaźni oraz poznania wspaniałych miejsc. Idąc za tą myślą, 26 września klasa 1b2r wraz z opiekunami, panią Anetą Leśniak-Święch oraz panią Danutą Cieślą udała się na wyjazd integracyjny do parku linowego ,,Lemur’’w Starym Sączu.  Pogoda dopisywała już od godzin porannych, zaś dobre humory sprawiły, że cały trud przejścia różnorodnymi trasami wydawał się błahy. Głównym celem wycieczki było propagowanie aktywnego spędzenia czasu wolnego, popularyzowanie sportów ekstremalnych oraz integracja zespołu klasowego; wszak nic tak nie dodaje otuchy jak doping przyjaciół z klasy! Na wstępie, instruktorzy zapoznali młodzież z regulaminem parku linowego. Zanim jednak wyruszyliśmy  na wybrane trasy, musieliśmy  przejść gruntowne szkolenie, a następnie zdać egzamin. Dzięki temu doświadczeniu, wszyscy uczyliśmy się panowania nad emocjami, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi, czy także przełymywania bariery lęku wysokości. Pobyt w parku linowym dostarczył nam niezapomnianych wrażeń, adrenaliny; zapewnił też wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu.
Dziękujemy wszystkim  za wspólną świetną zabawę!

Skip to content