Zmarła Maria Szkarłat, długoletni pracownik naszej szkoły

Zmarła Maria Szkarłat, długoletni pracownik naszej szkoły

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Marii Szkarłat, Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej, a przede wszystkim długoletniego pracownika naszej szkoły.
Pani Maria Szkarłat rozpoczęła pracę w naszej szkole 01.09. 1980 roku. Pracowała jako nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych. W latach 1983 – 2003 pełniła funkcję kierownika szkolenia praktycznego. W 2003 roku przeszła na emeryturę.
Była niezwykle cenionym nauczycielem, pełnym energii i optymizmu, całym sercem angażującym się w pracę zawodową. Otrzymała liczne nagrody i odznaczenia, między innymi: Nagrodę Kuratora Oświaty, Dyrektora szkoły, ponadto Złoty Krzyż Zasługi.
Żegnamy naszą Koleżankę, wyjątkowego pedagoga i wychowawcę młodzieży. Na zawsze pozostanie w naszej Pamięci i wspomnieniach.
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna składa najbliższej rodzinie wyrazy głębokiego współczucia.
Pogrzeb odbędzie się 14 lipca 2023r. o godz. 14.00 w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.

Skip to content