Pożegnanie uczniów klas maturalnych

Pożegnanie uczniów klas maturalnych

 

„W przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość – marzenia”.

Herbert George Wells

 

28 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego  w Limanowej miała miejsce szczególna uroczystość – pożegnanie uczniów klas maturalnych.         

Świadectwa ukończenia szkoły średniej odebrało 287 abiturientów. Tę niepowtarzalną dla młodzieży i grona pedagogicznego uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Starosta Powiatu Limanowskiego pan Mieczysław Uryga, Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Powiatu Limanowskiego pan Artur Krzak, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Majewska oraz Rodzice wyróżnionych uczniów klas maturalnych.

Nagrodzonych zostało ponad 60 absolwentów – za wyróżniające wyniki w nauce przez cały cykl nauczania, za stuprocentową frekwencję, reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, przynależność do szkolnego zespołu muzycznego Consonans oraz Związku Strzeleckiego Strzelec.

Życzymy naszym drogim maturzystom dużo szczęścia i wielu sukcesów w dorosłym życiu, a przede wszystkim powodzenia na egzaminie maturalnym.

Nad organizacją i przygotowaniem uroczystości pracowali nauczyciele: p. Agata Ziemba, p. Jolanta Sobuś, p. Alicja Cichorz, p. Lilla Kubacka – Pyrc, p. Jarosław Szewczyk, p. Paweł Rapacz, p. Grzegorz Wrona

Uczniowie prowadzący: Oliwia Tarczyńska – kl. 3Pp, Emil Dziedzic – kl. 3Mp

Prezentacja zdjęć w linku  https://drive.google.com/drive/folders/1OHp1JPr3QMXFf3dTr9QuHbJqB2rfuTQ3

 

Skip to content