,,Misja: Rozwój”

,,Misja: Rozwój”

Uczniowie naszej szkoły dbają nie tylko o rozwój w zakresie edukacji, ale również działań społecznych!

W ubiegłym roku szkolnym stworzyli projekt: ,,Odwróć negatywy”, w ramach Olimpiady: Zwolnieni z Teorii.  Tym razem kampanię społeczną pod nazwą: ,,Misja: Rozwój”, realizują w trochę zmienionym składzie. Liderką jest nadal Karolina Cynar, a oprócz niej w projekt angażuje się także Krystyna Mamak. Pozostali członkowie zespołu są uczniami różnych polskich szkół.

To spore wyzwanie, jednak Karolina podkreśla:

,,Naszą Misją jest rozwój! Pokazujemy nie tylko możliwości, ale również łamiemy stereotypy związane z zainteresowaniami. Inspirujemy jak znaleźć i realizować nową pasję, co warto kupić, czego uniknąć na początku swojej przygody z nowym hobby.

Przygotowujemy spotkania, wywiady i inne materiały dotyczące osób posiadających ciekawe pasje. Pokazujemy również nasze początki z nowymi pasjami (jest to idealna okazja, abyście zaczęli razem z nami i chwalili się postępami!).

Podczas naszej nauki, żadne sukcesy i porażki nie umkną Waszym oczom. Zobaczycie, że początki bywają trudne, jednak nie warto poddawać się po zaledwie kilku nieudanych próbach!

Lecisz z nami? Spora dawka samorozwoju przed nami! „.

Zachęcamy do wspierania naszych uczennic i obserwowania ich projektu w mediach.

Na Facebooku https://www.facebook.com/profile.php?id=100084461799513

Na Instagramie i Tiktoku @misjarozwoj

Na stronie internetowej misjarozwoj.pl

Na YouTube Misja: RozwójDuzo pasji, motywacji i samorozwoju!

W ostatnim czasie dziewczyny przeprowadziły warsztaty dla naszych uczniów pt.: ,,Pasje, samorozwój, nawyki”. Uczestnicy wysłuchali części wykładowej, a następnie zmierzyli się z nowymi pasji tj. szydełkowaniem oraz kaligrafią i zobaczyli jakie to proste! Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do rozwoju!

Całe wydarzenie uwiecznił najlepszy fotograf @sulkowski.pstryka

Dziękujemy wszystkim uczniom za obecność i  ogromne zaangażowanie!

Projekt wspiera wiele osób, firm, fundacji oraz innych projektów, m.in.: nasza szkoła!

To już ostatni post przed oficjalnym zakończeniem tej edycji olimpiady. Koniecznie zajrzycie, aby przyjrzeć się, jak kreatywnie  nasi uczniowie wykorzystują czas w mediach!

                             Zapraszamy!

Skip to content