Niech żyje bal… – studniówka 2023

Niech żyje bal… – studniówka 2023

7 stycznia 2023 roku tegoroczni maturzyści czteroletniego technikum uczestniczyli w długo wyczekiwanym balu studniówkowym. Tej nocy, w otoczeniu pięknych wnętrz i w miłej atmosferze, młodzież klas: 4T1, 4 T2, 4 r/H, 4b, 4F/G oraz 4W/T3 wraz z wychowawcami, przedstawicielami rodziców i osobami towarzyszącymi, brała udział w szampańskiej zabawie do rana.

O godzinie 19.00 maturzyści powitali zaproszonych gości, a pani Dyrektor Joanna Rudek oficjalnie rozpoczęła bal. W czasie studniówki mieliśmy przyjemność gościć: Starostę Powiatu Limanowskiego – pana Mieczysława Urygę, Posłankę na Sejm RP – panią Urszulę Nowogórską, Radnego Województwa Małopolskiego – pana Grzegorza Biedronia, Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Limanowej – pana Artura Krzaka oraz rodziców.

Ta wyjątkowa noc rozpoczęła się wspaniale zatańczonym polonezem. Jak przystało na bal,  młodzież prezentowała się niezwykle elegancko, a całości dopełniło piękne oświetlenie sali, nastrojowa muzyka i oczywiście wspaniałe humory przyszłych maturzystów.

Za sto dni… matura – życzymy naszym uczniom, aby była ona tak przyjemnym doświadczeniem, jak sobotni bal.

Skip to content